لیست محصولات این تولید کننده Zarin Iran

چینی زرین | چینی زرین ایران | Zarin Iran


قیمت و خرید محصولات چینی زرین ایران

خرید اینترنتی محصولات چینی زرین ایران با بهترین قیمت و ارسال فوری از فروشگاه اینترنتی ورتیگو


چینی زرین ایران

چینی زرین ایران معتبرترین تولیدکننده ظروف چینی در خاورمیانه و یکی از مدرن ترین کارخانجات این صنعت در جهان است. این شرکت با بهره گیری از آخرین دستاوردهای ساخت ظروف چینی در جهان، قادر بوده است محصولات خود را به بیش از 32 کشور عمدتا اروپایی صادر نماید و با بهره مندی از شبکه گسترده فروش و تجهیز هتل ها و رستوران ها در داخل کشور نیز در حال حاضر غالب هتل ها و رستوران های لوکس از محصولات چینی هتلی زرین استفاده می کنند. محصولات چینی خانگی زرین نیز شامل مجموعه ای زیبا و متنوع بوده که پاسخگوی نیاز کدبانوی ایرانی و انتخاب مناسبی برای سرویس چینی جهیزیه به شمار می آید.

شرکت چینی زرین ایران تنها تولید کننده ظروف چینی 100 درصد مقاوم برای شست و شو در ماشین ظرفشویی در ایران است که از آخرین تکنولوژی روز دنیا، موسوم به فناوری تزیین شده به روش IGD ( دکور داخل لعابی ) بهره می گیرد. این ظروف به دلیل عدم تماس مستقیم مواد غذایی با نقوش روی محصولات، بهداشتی ترین ظروف غذا خوری محسوب می گردند.

در نهایت هدف چینی زرین به عنوان پیشگام صنعت تولید ظروف چینی در ایران، تولید و عرضه بهترین کیفیت و ظریف ترین و زیباترین ظروف غذا خوری برای پذیرایی بی نقص و کاملی در خور شأن و اعتبار میزبان ایرانی است.

محصولات پرفروش